Piknik Rodzinny

Utworzono dnia 20.06.2023

W minioną niedzielę Szkoła Podstawowa w Żółtnicy zorganizowała wspaniały piknik rodziny, który przyciągnął zarówno uczniów, rodziców, jak i mieszkańców okolicy. Wydarzenie pełne było radości, emocji i rozrywki dla wszystkich.

W ramach tego wyjątkowego dnia, dzieci miały okazję zaprezentować swoje talenty podczas różnorodnych występów, a uczestnicy mogli skorzystać z poczęstunku i wziąć udział w pokazie strażackim.

Impreza odbyła się na przestronnym terenie szkolnym, gdzie zorganizowano scenę, na której dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności. Były to występy taneczne, muzyczne, recytacje wierszy oraz różne pokazy talentów. Rodzice i uczniowie byli dumni z osiągnięć swoich pociech i oklaskiwali ich gorąco.

Pomiędzy występami, uczestnicy pikniku mogli delektować się pysznym poczęstunkiem. Szkoła zorganizowała stoiska z przekąskami, napojami i innymi smakołykami, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci i dorośli mieli okazję spróbować różnorodnych potraw i napojów, co dodatkowo umilało atmosferę tego wydarzenia.

Jednym z głównych punktów pikniku był pokaz strażacki, który przyciągnął tłumy. Ochotnicza Straż Pożarna Żółtnica zaprezentowała swoje umiejętności i sprzęt używany podczas akcji ratunkowych. Dzieci z zaciekawieniem obserwowały pokaz gaśniczy i dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o pracy strażaka. Była to również doskonała okazja, aby promować bezpieczeństwo i edukować społeczność na temat zagrożeń związanych z pożarami.

W trakcie całego pikniku imprezę prowadził DJ Przemo, który zadbał o odpowiednią atmosferę i dobrą muzykę. Dzięki jego zaangażowaniu i profesjonalizmowi wszyscy bawili się doskonale, a parkiet taneczny był pełen energii.

Piknik rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Żółtnicy był nie tylko świetną okazją do integracji społeczności lokalnej, ale także promocji talentów dzieci oraz edukacji na temat bezpieczeństwa. Wszyscy uczestnicy mieli okazję spędzić miłe chwile w towarzystwie rodziny i przyjaciół, ciesząc się wspólnym czasem i wspaniałymi atrakcjami.

Dla najmłodszych uczestników pikniku przygotowano kącik zabaw. Zostały ustawione zamki dmuchane, trampoliny i inne atrakcje, które dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i rozrywki. Maluchy skakały, śmiały się i spędzały czas w towarzystwie nowych przyjaciół.

Szczególne podziękowanie składamy dla OSP Żółtnica , Radzie Rodziców , sołectwu Omulna i sołectwu Żółtnica .

Piknik Rodzinny

Utworzono dnia 20.06.2023, 23:07

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny:

Licznik odwiedzin: