GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

X MEMORIAŁ BRONISŁAWA PILCHA

VI MEMORIAŁ DARIUSZA ŻELAZNEGO

Wśród wielu inicjatyw, które wpływają na aktywność społeczną i promowanie zdrowego stylu życia, szczególnie wyróżnia się coroczny Gminny Turniej Tenisa Stołowego o memoriał Bronisława Pilcha i Dariusza Żelaznego, który organizowany jest przez Szkołę Podstawową w Żółtnicy oraz Gminę Szczecinek.

Turniej, który odbywa się od kilkunastu lat, jest hołdem dla pamięci dwóch znakomitych nauczycieli i miłośników tenisa stołowego Bronisława Pilcha i Dariusza Żelaznego. Ich pasja, zaangażowanie i osiągnięcia w tej dyscyplinie sportowej zainspirowały organizatorów do stworzenia wydarzenia, które przyciąga zarówno amatorów, jak i doświadczonych graczy.

Turniej tenisa stołowego odbywa się na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Żółtnicy. Uczestnicy, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli, zgłaszają się do udziału w turnieju, mając możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Wieloetapowy turniej rozpoczyna się od fazy kwalifikacyjnej, w której gracze rywalizują w grupach, aby zdobyć miejsce w fazie pucharowej. Zawodnicy mają okazję zmierzyć się z innymi pasjonatami tenisa stołowego, nabyć doświadczenie i podzielić się swoją wiedzą. Niezależnie od umiejętności i wieku, wszyscy uczestnicy mają szansę doświadczyć sportowego ducha i cieszyć się grą w przyjaznym środowisku.

Najbardziej emocjonujący moment turnieju to oczywiście finałowe starcia, które przyciągają uwagę publiczności. Atmosfera jest niesamowicie gorąca, a zdobywcy pierwszych miejsc otrzymują pamiątkowe trofea oraz nagrody ufundowane przez Gminę Szczecinek.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach

Open kobiet:

1. Dzięcioł Anna

2. Adamczewska Monika

3. Filipek Karolina

Open mężczyzn

1. Rybicki Artur

2. Wasilik Leszek

3. Czekaj Tomasz

Dziewczęta do lat 15

1. Fąs Maja

2. Purlis Kaja

3. Matwiejczuk Oliwia

Chłopcy do lat 15

1. Wasilik Oskar

2. Pilecki Bartosz

3. Szewczyk Michał

Nagrodę dla najmłodszego zawodnika otrzymał Aleksander Czekaj.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Utworzono dnia 10.05.2023, 23:31

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny:

Licznik odwiedzin: